V Młodzieżowy Turniej w strzelaniu z broni pneumatycznej

30 stycznia, w sali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi, spotkali się członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Krobia, by zmierzyć się w V Turnieju dla członków MDP w strzelaniu z broni pneumatycznej. W jubileuszowej edycji imprezy udział wzięło 60 zawodników, którzy rywalizowali tak w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej. Każdy z zawodników 4-osobowej drużyny, oddawał 8 strzałów z popularnej wiatrówki, z których 5 najlepszych branych było pod uwagę w punktacji. Ostatecznie najlepszy wynik w zawodach uzyskała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogolewie

Nasi reprezentanci w składzie: Izabella Chuda, Daniel Majewski oraz Mikołaj i Adam Pieniężni uplasowali się ostatecznie na bardzo dobrym 6 miejscu zdobywając łącznie 104 punkty ( startowało 15 drużyn). Zawodnikom gratulujemy tak wysokiego miejsca . Naszych młodych strażaków do turnieju przygotował Pan Błażej Chudy- Naczelnik OSP Bukownica. 

 

 

Info i foto: Gmina Krobia

M,K

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 5644529 osób.
realizacja 2011: studio fabryka