Rok 2012 w pigułce

Budowa sceny 

 

Wraz z nadejściem wiosny 2012 roku w naszej wsi rozpoczęła się budowa sceny przy boisku. Będzie ona służyć w czasie imprez typu : 

dożynki, zabawy, czy festyny rodzinne. 

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli starań, aby nasza wieś stawała się piękniejsza. 

 

 

 

Dzień Dziecka 

 

03.06.2012 roku obchodziliśmy w Bukownicy Dzień Dziecka. Był to czas, aby wspólnie, całymi rodzinami spędzić niedzielne popołudnie. Było wiele atrakcji, słodki poczęstunek, kawa, a dla naszych milusińskich upominki. 

 

 

Dożynki 

 

 W świąteczne popołudnie 15.08.2012 roku obchodziliśmy tradycyjne dożynki. Gospodarzami dożynek byli Państwo J.P  Jędrzejak oraz M.Ł Jakubiak.

 

 

Turniej Wsi

 

02.09.2012 roku odbyły się w Krobi dożynki gminne, a co za tym idzie również Turniej Wsi. Bukownicę reprezentowała drużyna w składzie : J.Pieniężna, J. Augustyniak, T. Chudy, J. Jędryczka, M. Pieniężny. Nie zajęliśmy żadnego miejsca w czołówce, ale zabawa była świetna.

 

 

 

Jasełka 

 

W okresie świąt Bożego Narodzenia odbyły się jasełka zorganizowane przez SP w Sikorzynie. Wiele dzieci z naszej wsi brało w nich udział. Było bardzo sympatycznie. Na końcu uczniowie, nauczyciele, dzieci oraz rodzice przy wspólnym stole rozpoczęli kolędowanie. Cała impreza była dużą frajdą dla dzieci i zgormadzonych gości. 

 

                                                                                                                                                                 M.K i W.CH

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 5644562 osób.
realizacja 2011: studio fabryka