Na ryby...

25 zawodników wzięło udział w II Spławikowych zawodach wędkarskich strażaków z terenu gminy Krobia, które 18 września odbyły się na stawie w Rogowie.

Wśród nich znaleźli się również zawodnicy naszej miejscowości w składzie; Izabela Chuda, Oliwia Karolczak, Wiktor Majewski i Jarosław Chudy. Opiekunami naszych młodych druhów byli Janusz Karolczak i Błażej Chudy. Wielkie brawa należą się naszym dziewczynom, gdyż jako jedyne młode adeptki OSP z terenu całej gminy podjęły się rywalizacji w zawodach. Z robakami, kukurydzą i całym niezbędnym osprzętem nasz drużyna udała się na łowisko. Jednak w tym roku ryby nie dały szans wędkarzom i połowy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Pomimo niesprzyjającej aury i braku spektakularnych połowów nasi zawodnicy wrócili do domu zadowoleni z udziału w zawodach. 

 

 

Tekst: M.K

Foto: Gmina Krobia

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 5644578 osób.
realizacja 2011: studio fabryka