Jubilaci naszej miejscowości

W dniu Jubileuszu
Moc najserdeczniejszych
Życzeń, dużo szczęścia,
Zdrowia, spełnienia
Wszystkch marzeń!

 

Miłość nie oznacza emocjonalnego przemijania,czy chwilowego oczarowania ,ale wyraża wolę i odpowiedzialną decyzję związania sie całkowicie "na dobre i na złe". Jest darem z siebie samego drugiemu człowiekowi.

Jan Paweł II

 

 

 

 

 

 

 

Maria i Tomasz Chudzi


66 lat temu na ślubnym kobiercu stanęli Państwo Maria i Tomasz Chudzi. W rocznicę 60- ciu lat pozycia małżeńskiego, w niedzielne popołudnie, 1 lipca 2007 roku, w domu Państwa Chudych  oprócz najbliższych członków rodziny przybyli także  Sołtys ,przedstawiciele  Rady sołeckiej i Burmistrz Krobi Sebastian Czwojda, który nie tylko złożył Jubilatom życzenia z okazji wytrwałości w związku małżeńskim, ale także podziękował za godne naśladowania i pełne wzorowych, obywatelskich postaw życie. 

Szczególne wyrazy wdzięczności Burmistrz skierował do Pana Tomasza- pierwszego powojennego sołtysa Bukownicy oraz wieloletniego Prezesa Kółka Rolniczego funkcjonującego w tej miejscowości. 

Państwo Chudzi wychowali dwójkę dzieci, doczekali się 6 wnucząt, oraz 8 prawnucząt.

Pana Tomasza nie ma już z nami,ale jubileusz,którego wraz z żoną doczekali,zasługuje na naszą pamięć i szacunek. Pani Marii życzymy wielu długich lat w zdrowiu!

                                                                                                                                                                                                                                                                M.K & W.CH 

 

 

Helena i Jan Jakubiak


9 maja 2010 roku Państwo Helena i Jan Jakubiak obchodzili Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji, kilka dni wcześniej, odwiedzili ich Burmistrz gminy Krobia oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ireneusz Lesiński.

Sebastan Czwojda w imieniu samorządu gminnego i mieszkańców życzył Jubilatom, jak najwięcej zdrowia, radości oraz jeszcze wielu lat wspólnego pożycia. Państwo Jakubiakowie otrzymali upominek, list gratulacyjny i kwiaty. Jakubiaków odwiedził również sołtys Eugeniusz Jędryczka z przedstawicielami Rady Sołeckiej.  W imieniu mieszkańców delegacja przekazała Helenie i Janowi Jakubiakom ogromny bukiet kwiatów z życzeniami zdrowia i wytrwałości. Współnie z rodziną  wzniesiono toast za pomyślość Jubilatów. Państwo Jakubiak wychowali 3 córki : Anielę, Kazimierę i Zofię, a także syna Mariana. Doczekali się sześciu wnucząt, oraz dwóch prawnuków i 4 prawnuczki.                                   

                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                             M.K & W.CH 

 

 

 

Agnieszka i Józef Jędrzejak 

 

 

 

Państwo Agnieszka i Józef Jędrzejakowie we wrześniu 2010 roku, doczekali się 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z Tej okazji również  Państwa Jędrzejaków odwiedził burmistrz Krobi Sebastian Czwojda oraz sołtys Eugeniusz Jędryczka z przedstawicielami Rady Sołeckiej. Panowie życzyli Jubilatom, szczęścia, zdrowia oraz kolejnych jubileuszy. Państwo Jędrzejakowie wychowali, dwóch synów oraz jedną córkę. Doczekali się 4 wnuków, 5 wnuczek, oraz  2 prawnuczek.  

                                                                                                                                                                                                                                                         M.K & W.CH

 

 

Jadwiga i Józef Karolczak

 

 

24.01.2012 roku swoje Złote Gody obchodzili Państwo Jadwiga i Józef Karolczak. Państwo Karolczakowie wychowali czwórkę dzieci,doczekali się 4 wnuków,5 wnuczek oraz 3 prawnucząt. Państwu Karolczakom życzymy wielu wspólnych lat w dobrym zdrowiu i mołości.

 

                                                                                                               M.K  &  W.CH


 

Bronisława i Kazimierz Augustyniak

 

06.01.2013 roku Złote Gody obchodzili Państwo Bronisława i Kazimierz Augustyniakowie. Państwo Augustyniakowie wychowali 2 córki i 1 syna. Doczekali się 4 wnuczek i 2 wnuków oraz 1 prawnuczki. W tym szczególnym dniu wizytę Państwu Augustyniakom złożył Burmistrz Krobi S.Czwojda oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej wraz z sołtysem. Były życzenia,lampka szampana i miłe wspomnienia. Państwu Augustyniakom życzymy wielu jeszcze wspólnie przeżytych lat, zdrowia i miłości. 

                                                                                                                                                                                                                                                        M.K  &  W.CH

 

 

 

90. urodziny Pani Stanisławy Majewskiej

 

28 września 2013 roku Pani Stanisława Majewska obchodziła swoje 90-te urodziny. Pani Stanisława jest naszą najstarszą mieszkanką.Pani Stasia jest bardzo pogodną i uśmiechniętą osobą otoczoną szacunkiem i opieką swojej najbliższej rodziny. Z okazji tak pięknego jubileuszu w domu Pani Stanisławy pojawiła się najbliższa,bardzo liczna rodzina. O Pani Stasi nie zapomniały też sąsiadki,które z pięknym bukietem i życzeniami  odwiedziły Jubilatkę. Huczna impreza w domu Pani Stanisławy trwała trzy dni. Administratorzy wraz z mieszkańcami życzyą Pani Stanisławie:- 100,albo i więcej lat w dobrym zdrowiu,błogosławieństwa bożego,wielu radosnych chwil oraz pociechy z dzieci, wnucząt i prawnucząt!!!

 

 

                                                (W.CH)

 

ZŁOTE GODY STANISŁAWY I JANA JĘDRYCZKÓW

 

14 stycznia 2014 roku Złote Gody obchodzili Państwo Stanisława i Jan Jędryczka. Z tej okazji Jubilatów odwiedził Burmistrz Krobi Sebastian Czwojda oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej wraz z sołtysem. Państwo Jędryczkowie wychowali 4 dzieci, doczekali się 11 wnucząt oraz 1 prawnuka. Państwu Jędryczka  życzymy jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat w miłości i dobrym zdrowiu.

 

( M.K)

 


 

 


 

 

 

 

 


Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 5644559 osób.
realizacja 2011: studio fabryka